Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Release:10.12.2020
Žaner:RPG , Sci-Fi

Hra Cyberpunk 2077 prináša otvorený, brutálny a napriek tomu realistický svet budúcnosti s nelineárnym príbehom plným zvratov. Hra sa inšpiruje knihami Williama Gibsona, filmami Blade Runner a Ghost in the Shell, či hrou Deus Ex.

Pretože ale hra vychádza hlavne z pen and paper hry Cyberpunk, kde je možné vytvoriť akúkoľvek postavu, tak aj tento skvost vám umožní rovnaké možnosti.

SVET PODĽA VÁS Hráte ako V, nájomný zločinec, ktorý pátra po jedinečnom implantáte, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti. Môžete svojej postave upravovať kyber výbavu, schopnosti a herný štýl a skúmať rozľahlé mesto, kde vaše rozhodnutia utvárajú príbeh a svet okolo vás.

HRAJTE AKO NÁJOMNÝ ZLOČINEC Staňte sa v Cyberpunk 2077 kyberpunkerom, mestským žoldnierom vybaveným kybernetickými vylepšeniami, a vybudujte svoju legendu v uliciach Night City.

ŽITE V MESTE BUDÚCNOSTI Vstúpte do obrovského otvoreného sveta Night City - do miesta, ktoré zavádza nové štandardy grafiky, komplexnosti a hĺbky.

UKRADNITE IMPLANTÁT, KTORÝ ZARUČUJE VEČNÝ ŽIVOT Prijmite tú najriskantnejšiu zákazku svojho života a nájdite prototyp implantátu, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti.

Systémové požiadavky
OSWindows 7 or 10 64-bit
CPUIntel Core i5-3570K or AMD FX-8310
RAM8 GB
GPUNVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon RX 470
Pamäť70 GB
Komentáre
Loading...