Frostpunk

V mrazivej steampunkovej survival hre Frostpunk budete čeliť naozaj drsným podmienkam. Pozriete sa do pravdepodobne posledného mesta na zamrznutej Zemi a pokúsite sa zabezpečiť prežitie ľudstva v podobe komunity, ktorá je okolo vás.

ZMRZNUTÝ SVET
V úplne zmrznutom svete hry Frostpunk ľudia vložia všetku svoju energiu do vytvorenia technológie poháňanej parou, aby sa chránili pred zdrvujúcim chladom. Vládca mesta má za úlohu riadiť ako obyvateľov, tak mestskú infraštruktúru. Vodca je neustále vystavovaný výzvam, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutia. Tu sa optimalizácia a manažment zdrojov často stretáva s empatiou a ohľaduplným rozhodovaním. Ďalšou dôležitou úlohou vodcu je tiež preskúmavanie okolitého sveta, čo je jediná cesta k pochopeniu jeho histórie a súčasného stavu.

NA STRANE ZÁKONA
Spoločnosť je skupina ľudí podobného presvedčenia, ktorí dodržiavajú rovnaké pravidlá. Zavádzanie zákonov a zvykov bude kritickým faktorom formujúcim vašu spoločnosť. Povolíte detskú prácu? Ako sa rozhodnete jednať s chorými a ranenými? Frostpunk okrem vašich taktických schopností preverí tiež vašu morálku. Svet neukrýva len kúsky minulosti, ale aj potencionálne prostriedky pre zabezpečenie budúcnosti pre váš ľud.

Frostpunk
Frostpunk
Systémové požiadavky
OSWindows 7/8/10 64-bit
CPU3.2 GHz Dual Core
RAM4 GB
GPUGeForce GTX 660, Radeon R7 370
Pamäť8 GB
Komentáre
Loading...
Príspevky
Frostpunk Steam key
Author Havri
Date 
Comments 

Zapojte sa do jednoduchej súťaže o túto hru na Steam https://store.steampowered.com/app/323190/Frostpunk/